Цифрова трансформація від АМ Интегратор Груп для ВНЗ на базі Єдиного інформаційно-навчального простору iCampus

Компанія АМ Интегратор Груп виводить на ринок новий програмний продукт для ВНЗ України — Єдиний інформаційно-навчальний простір iCampus. Інноваційна портальна платформа забезпечує зміну паперового документообігу і звітності на електронний, спільну роботу над документами, зменшення часу для комунікацій студентів, деканату та викладачів, отримання актуальної інформації вчасно та швидко, автоматизацію навчального процесу.

Рішення, запропоноване компанією «АМ Интегратор Груп», «Єдиний інформаційний простір iCampus» на базі хмарних додатків і сервісів Office 365 надає широкий спектр можливостей для установи вищої освіти. Найбільш значущі: створення сучасної інформаційно-освітнього середовища, доступність з мобільних пристроїв; мінімальні капітальні інвестиції; відповідність сучасним вимогам ІТ-безпеки; усунення проблем дублювання призначених для користувача даних, втрати часу і помилок ручного управління. Також досягається економія часу і ресурсів, простий доступ до інформації, поліпшення результатів навчання, мотивація викладачів і студентів.

Платформа надає такі зручні інструменти, як особисті та загальні календарі, хмарне сховище для документів; сайти проектних груп; сервіси командної роботи; електрона пошта, чати, форуми, веб-конференції, внутрішні соціальні мережі, інформаційні розсилки тощо.

Автоматизація навчальних процесів на базі платформи iCampus дає:

  • Підвищення рейтингу ВНЗ в українській і міжнародних системах
  • Зменшення витрат на інфраструктуру та адміністрування
  • Зменшення навантаження на 20%.
  • В рази cкорочення часу формування звітності.
В облаках с открытыми глазами

22 августа, 2019

Обзор и видимость – главное в обеспечении безопасности и контроле затрат облачных сред. Управление облачной средой очень схоже с управлением...
Решения для безопасности ИТ №1 от АМ Интегратор Груп, ...

8 июля, 2019

3 и 4 июля АМ Интегратор Груп совместно с APC by Schneider Electric и ERC (Fortinet)  провели семинары «Решения для...
АМ Интегратор Груп вступила в Ассоциацию проектировщиков

9 июня, 2019

Компания «АМ Интегратор Груп» вступила в ряды Ассоциации «Украинское объединение проектных организаций». Ассоциация проектировщиков является добровольным объединением проектных и научно-проектных...